lietuviškai | english
Rėmėjai | Istorija | Ankstesnės programos | Vaizdai | Kontaktai
banchetto musicale

Rugsėjo 24–27 d.
Šv. Kryžiaus namai, S. Daukanto a. 1, Vilniuje

Grigališkojo choralo melodijų ir jų improvizacijų fauxbourdon technika kursai
Giedojimo kursų vadovas Jean-Étienne Langianni (Prancūzija)


Fauxbourdon („netikras burdonas“) yra improvizacijos būdas, atsiradęs siekiant praturtinti vienbalses grigališkojo choralo melodijas. Pridedant papildomus balsus yra kuriamos skirtingos akordų sekos ir harmonizuojama melodija. Pirmieji fauxbourdon technikos bruožai datuojami nuo XIII a., o pati technika primena tradicinį Korsikos giedojimą.
Jean-Étienne Langianni – korsikietiškos muzikos atlikėjas, kompozitorius ir pedagogas, dainuojantis kolektyvuose „Ensemble Organum“, „Tavagna“ ir „Seraphica“. Jis pasirodo įvairiuose festivaliuose visame pasaulyje ir yra įrašęs daugiau nei 30 kompaktinių plokštelių. Koncertuose atlikėjas pristato tradicinę, senają ir šiuolaikinę muziką. Jis yra sukūręs ir keletą polifoninių kūrinių: „Stella Matutina“ (trumpos daugiabalsės Mišios ir giesmės, skirtos Švč. Mergelei Marijai) ir „Messa per i tempi novi“. Kūrybinėje veikloje Langianni puoselėja gyvąją Korsikos muzikinę tradiciją, o bendradarbiaudamas su Seraphica, CIRMA (Le Centre Itinérant de Recherches sur les Musiques Anciennes), Tavagna-club ir Village Harmony jis nuolat rengia korsikietiškos polifonijos meistriškumo kursus.


Informuojame, kad kursų registracija nutraukta, nes užpildytas maksimalus aktyvių dalyvių skaičius.
Dėl pasyvaus kursų klausymo kreipkitės e-paštu: milldut@gmail.com© 2020 Banchetto Musicale . Imprint . WebDesign: Mathias Lim und Partner